Léto na chalupě - tipy na vybavení a vychytávky

Tipy na chalupu , které jsme vybrali napříč našimi klienty.  

Přenosná televize Lepší.TV
Mobilní set top box pro počítače i televizory, díky kterému je možné sledovat televizi kdykoliv a odkudkoliv. V létě si tuto "krabičku" můžete vzít třeba i s sebou na chalupu, k dispozici vám bude až 69 televizních programů. Sledovat můžete filmy či seriály i 30 dní zpětně, nahrávat si je a také shlédnout filmy ve videotéce. Tuto moderní televizi přes internet lze připojit i ke starému televizoru na chatě či chalupě nebo i bez set boxu přes heslo sledovat snadno ze svého počítače či tabletu. Vše za cenu již od 189,- Kč měsíčně.

Rustikální postel Andromeda Johann Malle
Postele Andromeda jsou vyráběny ručně a je pro ně pečlivě vybíráno vyzrálé dřevo z českých lesů v nejvyšší kvalitě, většinou dub, buk či jasan. Součástí postele je laťový rošt také z masivu. Čela postelí jsou částečně čalouněné v kůži nebo ve vysogramážních látkách. K dostání jsou v různých barvách i materiálech, nechybí ani možnost uprav na míru.   

Cestovní psí pelíšek Aminela do auta i na chatu
Pelíšek Aminela Travel je 5 cm vysoký a díky svým rozměrům je vhodný i do kufru auta nebo do cestovní klece. Parametry matrace odpovídají velikosti kufru auta combi. Matrace se neslehává a je vhodná i pro velká těžká plemena, pro psy se sklony k proleženinám a pro psy s ortopedickými problémy. Výhodou je její oboustranné použití, dvoubarevný design se dvěma různými materiály. Matrace je tak měkká a hebká a materiál je zároveň pevný a voděodolný, nešustí a pro psa je velmi pohodlný. K dostání za 1 090 Kč.